محل تبلیغات شما

روش درمان در سایت طب

وقتی در سایت اصلی طب مطالعه میکنیم اولین چیزی که جلب توجه میکنه اینه که ینفر پیدا کردیم که حرفهای ما رو فهمیده.!

حقیقتا هم خب خیلی مهمه .گاهی اوقات گرفتاری انسان جوری میشه که هیچ کس حرفش رو نمیفهمه.خصوصا جماعت پزشک یا اطرافیان که به اصطلاح روشن فکر هستن.

ما سالهاست زجر میکشیم ولی اصلا نمیتونیم به کسی  بگیم که همچین دردی هم در دنیا وجود  داره.و چه زجری رو متحمل میشیم .اگه بیشتر توضیح بدیم یه انگی هم بهمون میچسبونن.

وقتی میبینیم کسی میفهمه ما چه مشکلی داریم و میاد راجعش حای توضیح میده و وقتی اطلاعات رو کنار هم میزاریم میبینیم چقدر خوب با تجربه ی قبلی خودمون سازگاری داره در واقع دیگه شیفته ی اون مطالب میشیم و خود بخود یه اعتمادی ایجاد میشه.

وقتی از تجربه ای که در سایتش نوشته و توضیح داده که چطوری مردم با مراجعه کردن به این سایت حالشون خوب شده تصور میکنیم این اتفاق میتونه برای ما هم عملی بشه.وقتی چند نفر با این کار به راحتی !! مشکلشون حل شده چرا من نرم سراغش.

متاسفانه در سایت جوری موضوع بیان میشه که خواننده فکر میکنه این شخص خودش همه ی کارا رو قراره انجام بده .به عبارت دیگه فکر میکنه قراره توسط استادی ماهر که فوت و فن خاصی بلده که نقاط ضعف دعا نویسهای دیگه رو هم نداره مشکل ما رو براحتی حل کنه.خصوصا اینکه چند جا از تواناییهای خودش بطور ضمنی چیزهایی نوشته.مثلا سر ماجرای چند تکه شدن جسم اتری گفته باید استاد ماورایی مشکل رو حل کنه.خب منظورش خودشه دیگه.چون ایشون هیچ کسی رو قبول نداره و هر جا نوشته استاد مارایی خودش رو میگه.

اما در عمل هیچ کاری انجام نمیده  و فقط با دستور دادن و مجبور کردن بیماران به نماز خوندن  و گناه نکردن.و یسری ذکرها که از خودش طراحی کرده بندگان خدا رو تحت فشار میذاره.

در واقع اون کسایی که قبلا نماز نمیخوندن و به گناه کردن اهمیت نمیدادن وقتی مم میشن نماز بخونن و کلی مستحبات رو انجام دادن کمی حالشون بهتر میشه.و اونا هم که اطلاع ندارن فکر میکنن استاد مورد نظر معجزه کرده.

نشون به این نشون که افرادی که سابقا نمازشون رو میخوندن هیچ تغییری در حالاتشون ایجاد نمیشه.

این مطلب رو با تحقیق عرض میکنم .خیلی ها بودن که ماهها اسیر این ماجرا شدن ولی اتفاقی نیافتاده براشون و دست اخر رها کردن.

اما این تمام ماجرا نیست .داستان خیلی پیچ داره و باید اول مراجعه کنید و موفق به ارتباط برقرار کردن باشید تا ببینید چه داستانهایی در راهه.

تعریف بیماری در طب

دقیقا چه افرادی بهش مراجعه میکنند و دقیقا مشکلشون چیه.

در اغلب موارد اصلا راه رو اشتباه اومدن و بیمار نیستن.

در واقع اگه بخوایم با نگاه سایت طب نگاه کنیم همه ی مردم بیمار هستن.

یعنی هیچ کس سالم نیست و همه هم باید به همین یکنفر مراجعه کنند.!!

مثلا اگه بچه ای شیطون باشه یا خیلی اروم باشه یا گریه کنه ،بیماره!

ریزش مو و کچلی چاقی لاغری پرخوری کم خوری کم خوابی یا پر خوابی.سقط بچه زود انزالی اقایان.خوابهای ترسناک خواب حیوان دیدن.خواب جنسی دیدن.اصلا کلا هر خوابی که ادم رو کمی بترسونه یا تحریک کنه یا حس بد بده،حرف زدن با خود.موسیقی گوش دادن.تمایل به خوابیدن .دیر ازدواج کردن درد شکم.و هر دردی در بدن .سوئ حضم ،بد بینی  ،زود باوری و.

خلاصه کنم هر چیزی که به انسان ربط داره رو در نظر بگیرید حتما از بین ده مورد هفت هشت تاش بیماری ماورایی محسوب میشه.برا همینه که نوشته نود درصد مردم بیمار ماورایی هستند.

از طرف دیگه ادعای طب اینه که همه یا اعلب مردم چشم خوردن و جادو شدن .!! یعنی تا جابی که من تحقیق کردم  به همه ی مراجعه کنندگانش یک جواب مشترک داده شده

اینکه همزادش فعاله.و چشم خورده و جادو داره.جن عاشق داره

ماجارای چشم زخم رو حالا میشه تا حدی قبول کرد ولی جادو چیزیه که بیشتر جنبه ی خرافی پیدا کرده تا واقعیت.البته جادو درسته و ممکنه عده ای واقعا گرفتار شده باشن اما مگه ما چقدر جادوگر داریم.و مگه همه دنبال جادو کردن همدیگه هستن که به همه همین حرف رو میزنه.

ماجرای همزاد هم خودش داستانی داره که بحثش مفصله همینقدر بگم که موجودی به این ویژگی اصلا وجود خارجی نداره.

حالا وارد بحثش نمیشیم فعلا راچع روش درمان صحبت میکنیم

جن عاشق هم منظورش جنیه که از لحاظ جنسی انسان رو تحریک میکنه.

حالا با این توصیف تصور کنید مراجعه کنندگان به ایشون کیا هستند.هر کی فکر میکنه مشکلات مالیش به جادو شدنش مربوطه یا اگه سنش بالا رفته و مجرده حتما اونو به اصطلاح بستن!یا جن عاشق داره .یا جادو شده  و یا حداقل همزادش قویه.

نهایتا هر کی که در زندگی چیزی برا اعتراض و ناراحتی داره از جهت مالی ،ازدواج،روابط، بچه دار شدن و که طبق مطالبی که در سایت میخونه فکر میکه تمام مشکلاتش رو میتونه با مراجعه به این شخص برطرف کنه.یعنی بخش زیادی از مراجعه کنندگان در واقع بیمار نیستن. 

اما بخشی هم هستن که واقعا گرفتار اجنه هستن و باید درمان بشن .متاسفانه کم نییتند کسانی که گرفتار مزاحمت های اجنه شدن و در خواب یا بیداری مورد اذیت قرار میگیرند .و خب حقیقت اینه باید فکری بحالشون کرد چون زندگی تلخی براشون رقم خورده.بیماران مبتلا به افسردگی یا بیماریهایی که پزشکان اعصاب مدعی هستند در تخصص اونها باید درمان بشن از این دسته هستند.درمان اینها که با دارو ممکن نیست وهمونطور که تجربه ثابت کرده همه شون به بعد از استفاده از قرص اعصاب مشکلات دیگه ای براشون ایجاد شده.به هر حال بندگان خدا حق دارند که دنبال راه حل باشند اما از اونجا که این شخص اون کاره نیست و صرفا ادعا هایی کرده جوری میشه که اینها هم نهایتا  دست خالی بر میگردن.چون عملا که ایشون کاری نمیکنه یعنی کاری نمیتونه بکنه . این افراد که گاها حقیقتا وضع بدی دارن و بعد از سالها نتیجه نگرفتن با کلی امید که بالاخره تونستن یه نفر رو پیدا کنن که دردشون رو درمان کنه با رد کردن مراحل عجیب و غیر متعارف اون شخص برای درمان شدن بهش مراجعه میکنند اما همونطور که اشاره شد اگه اینها قبلا اهل نماز خوندن بودن هیچ تغییری در مشکلشون ایجاد نمیشه و اخرش یا اعتراضی میکنند و از طرف مدیر سایت اخراج میشن (همه رو وارد یک گروه تلگرامی ای میکنه که اونجا هم باید خلاصه ی تفسیر بنویسن وکه از اون جمع اخراج میشه) ویا خود مراجعه کننده ترجیح میده رها کنه چون خسته میشه.

جالبه که علارقم تبلیغات در سایت طب وقتی نوبت عمل میشه و باید ادعاهایی که کرده رو ثابت بکنه یعنی خودش کاری برای بیمار انجام بده میگه من قرار نیست کاری بکنم شما باید خودتون دستورات رو عمل کنید.

دستورات سخت گیرانه که اگه کسی بتونه انجام بده خب اخرش یه عارف میشه .معلومه که بندگان خدا نمیتونن یا نمیخوان اونکارا رو بکنن که به ایشون مراجعه کردن.

دستورات سخت گیرانه ای مثل نماز اول وقت رو حتما باید ترک نکنن .هر هفته چند بار حتما برن مسجد نماز جماعت بخونن.و عصبانی نباید بشن.مبلغ مشخصی حتما صدقه بدن.(پنج هزار تومن هر روز) و بعدها نماز جمعه باید برن.تفسیر قران بخونن و خلاصه نویسی کنن و یسری اذکار که ابداع خودشه که در این کارش خیلی حرف هست.ولی جای بحثش الان نیست.

به هر صورت باید گزارش همه ی این کارا رو هم حتما بده .حتما به این معنا که اگه گزارش نده اخراج میشه

یسری داروهای گیاهی هم باید مصرف بکنن که گویا همه از روغن خوردن شکایت دارن چون خورن روغن خالی کرچک یا روغنهای دیگه خب زحمت داره.

اما تا اینجا در روش درمان شاید به نظر اشکال خاصی نرسه.البته غیر از اینکه خودش کاری نمبکنه و بیمار رو وادار میکنه که زندگی زاهدانه ای داشته باشه.و غیر از بی نتیجه بودن که دو تا نکته ی اصلی بود

اما مشکل دیگه اینه که این ماجرای درمان تمومی نداره

شاید اگه مثلا میگفت دو ماه دیگه درمان تموم میشه باز عده ای میگفتن ما که همه راه رو رفتیم این یکی رو هم امتحان میکنیم شاید برا ما ینفر جواب داد!! 

اما خودش رسما اعلام کرده که اولا درمان پایان نداره.یعنی مادام العمر داستان همینه و باید به من گزارش بدید.و مهمتر اینکه گفته اگه به من گزارش ندید دوباره حال بد سابقتون بر میگرده!!

منظور حال بد سابق همون افرادیه که بخاطر نماز خوندن کمی حالشون خوب شده و ایشون به نام حودش داره میزنه و میگه اگه درمان رو قطع کنید حال بدتون برمیگرده.

این درمان واقعا عاقلانه به نظر نمیرسه .

خلاصه ی ماجرای درمان  در سایت طب همینه.

نامه های بعضی از معترضان موجوده  میتونید مطالعه کنید که چطور عصبانی شدن و به این داستان بدو بیراه گفتن.گاهی اوقات یک سال مردم رو اسیر میکنه و اخرشم هیچی.

در بخش روش درمان نوشته روش درمان من محرمانه ست و فوت کوزه گریه منه.ولی به نظر میرسه در همون حد فوت باشه نه روش واقعی.تا اونجا که بنده تحقیق کردم خود استاد کاری نمیکنه

میزان دخالت و تاثیرات شیطان در زندگی انسان

روش درمان طب روحانی

منظور از طب روحانی ....

رو ,درمان ,هم ,مراجعه ,میشه ,اگه ,به این ,روش درمان ,طب ,در سایت ,که در

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها